Claire IV 18 személyes kerti bútor garnitúra vigo tárolós asztallal

Claire IV 18 személyes kerti bútor garnitúra vigo tárolós asztallal

6 munkanapos
várható kiszállítási idő

Kiszállítás
Nov. 2.

368 489 Ft
Összesen
Készleten: 1 db
Maximum vásárolható: 100 db
  • Raktáron
  • 6 munkanapos várható kiszállítási idő
    Házhozszállítás futárral: 5 900 Ft

    Tervezett kiszállítás: November 2.

    Ha most megrendeled

    Szállítási módok: 5 900 Ft-tól

    Szállítási módok

    Ha most megrendeled

    Házhozszállítás futárral

    November 2.

    5 900 Ft

  • 14 napos elállás - info
Forgalmazó:
Legyél első, akit értesítünk, ha újra vásárolható a termék! Iratkozz fel!
Márka:

Claire IV 18 személyes kerti bútor garnitúra vigo tárolós asztallal vásárlás:

Curver Claire IV 18 személyes kerti bútor garnitúra vigo tárolós asztallal grafit
Raktáron

6 munkanapos szállítás.

Házhozszállítás futárral 5 900 Ft

Tervezett kiszállítás: November 2.

Ha most megrendeled

Szállítási módok: 5 900 Ft-tól

Szállítási módok

Ha most megrendeled

Házhozszállítás futárral

November 2.

5 900 Ft

368 489 Ft
Készleten: 1 db
Forgalmazó:
Claire IV 18 személyes kerti bútor garnitúra vigo tárolós asztallal
Raktáron

8 munkanapos szállítás.

Házhozszállítás futárral 1 990 Ft
GLS XXL házhozszállítás 8 990 Ft

Tervezett kiszállítás: November 4.

Ha most megrendeled

Szállítási módok: 1 990 Ft-tól

Szállítási módok

Ha most megrendeled

Legolcsóbb

Házhozszállítás futárral

November 4.

1 990 Ft

385 239 Ft
Készleten: 1 db
Forgalmazó:
Claire IV 18 személyes kerti bútor garnitúra vigo tárolós asztallal
Raktáron

8 munkanapos szállítás.

Házhozszállítás futárral 2 099 Ft
GLS XXL házhozszállítás 8 990 Ft

Tervezett kiszállítás: November 4.

Ha most megrendeled

Szállítási módok: 2 099 Ft-tól

Szállítási módok

Ha most megrendeled

Legolcsóbb

Házhozszállítás futárral

November 9.

2 099 Ft

Leggyorsabb

GLS XXL házhozszállítás

November 4.

8 990 Ft

438 837 Ft
Készleten: 1 db
Forgalmazó:
Claire IV 18 személyes kerti bútor garnitúra vigo tárolós asztallal
Raktáron

3 hetes szállítás.

Házhozszállítás futárral 1 990 Ft

Tervezett kiszállítás: November 13.

Ha most megrendeled

Szállítási módok: 1 990 Ft-tól

Szállítási módok

Ha most megrendeled

Házhozszállítás futárral

November 13.

1 990 Ft

483 244 Ft
Készleten: 1 db

Claire IV 18 személyes kerti bútor garnitúra vigo tárolós asztallal leírása

Claire IV 18 személyes kerti bútor garnitúra: Stílus és kényelem a szabadban 🌿

A Claire IV 18 személyes kerti bútor garnitúra Vigo tárolós asztallal a tökéletes választás, ha nagy társaságok számára szeretnél kényelmes és elegáns ülőhelyet biztosítani. Legyen szó egy hangulatos családi kerti partiról vagy egy elegáns vendéglátóhely teraszáról, ez a szett garantáltan megállja a helyét.

Claire IV 18 személyes kerti bútor garnitúra vigo tárolós asztallal 129509475

Főbb jellemzők és előnyök:

  • Időjárásálló: UV-álló, tartós műanyagból készült, így kiválóan ellenáll az időjárás viszontagságainak.
  • Praktikus tárolás: A szett részét képező Vigo asztal tároló funkcióval rendelkezik, így könnyedén elrejtheted benne a kerti kiegészítőket.
  • Karbantartásmentes: Nem igényel festést vagy lakkozást; a tisztítása rendkívül egyszerű, akár egy kerti slaggal is lemosható.
  • Kényelem: Puha párnákkal felszerelt ülőfelületek biztosítják a komfortos pihenést.
  • Könnyű összeszerelés: Szerszámok használata nélkül, gyorsan és egyszerűen összeállítható.

Műszaki adatok:

Elem Méretek
Kanapé 163 x 65 x 74 cm
Vigo asztal 37 x 37 x 37 cm
Sarokelem 115 x 115 x 74 cm

További információk:

  • Szín: Grafit
  • Kapacitás: 18 személy részére
  • Tisztítás: A párnahuzatok levehetők és moshatók, a bútorfelületek nedves ruhával könnyen tisztíthatók.

Ez a modern, rattan hatású garnitúra tartós kialakításának és elegáns grafit színének köszönhetően hosszú éveken át megőrzi eredeti állapotát és esztétikus megjelenését. Ideális választás otthoni kertekbe, teraszokra, valamint éttermek, kávézók és hotelek kültéri területeire egyaránt. ✨



Claire IV 18 személyes kerti bútor garnitúra vigo tárolós asztallal 129509475


Cikkszám: 254958_2_250829_2_252980_4
bővebben

Claire IV 18 személyes kerti bútor garnitúra vigo tárolós asztallal vélemények

Értékelj és nyerj!
Még nem érkezett értékelés! Értékeld a terméket és nyerj 50 000 Ft értékű Pepita vásárlási utalványt. Véleményeddel másoknak is segítséget nyújtasz!

Értékelem a terméket

Ezt a terméket így is ismerheted: Claire IV 18 személyes kerti bútor garnitúra vigo tárolós asztallal