- Előző
- 3 / 3
Futópadok
kérdések-válaszok
A mechanikus futópadok olcsóbbak motoros társaiknál, kezdőknek ajánlottak leginkább. A láb hajtja a szalagot is, így te állíthatod be a kényelmes sebességet.
A motoros futópadok elterjedtebbek, két csoportra bonthatjuk őket, az egyikben manuális beállítás jellemző a dőlésszöget tekintve, nincs bennük emelőmotor. A másikban pedig a drágább készülékek vannak, melyek intenzívebb edzést tesznek lehetővé, nevükből adódóan motor működteti a futószalagot és a futó állíthatja be a sebességet, mellyel edzeni szeretne.
Az alábbi linken megtekinthető futópad 140 kg terhelhető: G-Runner 550 összecsukható elektromos Futópad elektromos dőlésszög beállítással és kiegészítőkkel
Nem mindenki szeret a szabadban futni, ha sportolásról van szó. Ezzel nincs is semmi gond, hiszen a modern megoldásoknak köszönhetően most akár az otthonodon belül is futhatsz. Na nem ám a szobákban körbe-körbe! Egy futópad megvásárlásával minden gond elszállhat, ami a kültéri futásokkal járna (időjárási változások, helyhiány stb.). Mechanikus és motoros futópadjaink között megtalálhatjátok a leginkább közelit, amit szívesen megvennétek. Mi is a különbség a kétféle eszköz között? A mechanikus futópadok olcsóbbak motoros társaiknál, kezdőknek ajánlottak leginkább. A láb hajtja a szalagot is, így te állíthatod be a kényelmes sebességet. A motoros futópadok elterjedtebbek, két csoportra bonthatjuk őket, az egyikben manuális beállítás jellemző a dőlésszöget tekintve, nincs bennük emelőmotor. A másikban pedig a drágább készülékek vannak, melyek intenzívebb edzést tesznek lehetővé, nevükből adódóan motor működteti a futószalagot és a futó állíthatja be a sebességet, mellyel edzeni szeretnél. A legtöbb futópad eltérő maximum sebességgel van felszerelve. Átlagosan 0 és 16 km/h sebességet tesznek lehetővé. Kezdők számára tökéletesen elég a maximum 10 km/h verzió, haladóknak akár a 18 km/h vagy e feletti gépek is kiválóak az intenzívebb edzés érdekében.