REMSA 0390.10 fékbetétkészlet, első tengely
REMSA 0390.10 fékbetétkészlet, első tengely leírása
Vásárlás előtt kérlek, ellenőrizd, hogy az alkatrész kompatibilis-e a járműveddel!
Kawe 0390 10 Fékbetét készlet, tárcsafékhez
Paraméterek
Gyártó: REMSA
Cikkszám: 0390.10
EAN: 8427975011138
Műszaki adatok
Beépítési oldal: első tengely
Magasság [mm]: 74,2
Súly [kg]: 2,133
Fékrendszer: Ate-Teves
Hosszúság 1 [mm]: 155,4
Hosszúság 2 [mm]: 156,4
Vastagság 1 [mm]: 19,5
Vastagság 2 [mm]: 20,3
OE számok (gyári alkatrészszámok)
OPEL 09198688
SAAB 12759808
OPEL 1605036
OPEL 1605912
OPEL 1605966
VAUXHALL 1777990
SAAB 4778254
SAAB 4839924
SAAB 4907739
SAAB 5062203
SAAB 5124078
SAAB 5232350
VAUXHALL 90512037
CHEVROLET 90512037
VAUXHALL 90544439
VAUXHALL 9195146
OPEL 9198688
OPEL 93191802
VAUXHALL 93191802
VW JZW698151P
Kompatibilis járművek
OPEL
OPEL ASTRA G Hatchback (T98) 2.0 16V OPC (F08, F48) (1999–2002)
OPEL VECTRA B (J96) 1.6 i (F19) (1995–2002)
OPEL VECTRA B (J96) 1.6 i 16V (F19) (1995–2002)
OPEL VECTRA B (J96) 1.7 TD (F19) (1995–1998)
OPEL VECTRA B (J96) 1.8 i 16V (F19) (1995–2002)
OPEL VECTRA B (J96) 2.0 DI 16V (F19) (1996–2002)
OPEL VECTRA B (J96) 2.0 DTI 16V (F19) (1997–2002)
OPEL VECTRA B (J96) 2.0 i (F19) (1995–2002)
OPEL VECTRA B (J96) 2.2 DTI 16V (F19) (2000–2002)
OPEL VECTRA B (J96) 2.2 i 16V (F19) (2000–2002)
OPEL VECTRA B (J96) 2.5 i V6 (F19) (1995–2000)
OPEL VECTRA B (J96) 2.6 i V6 (F19) (2000–2002)
OPEL VECTRA B (J96) i 500 2.5 (F19) (1998–2000)
OPEL VECTRA B Estate (J96) 1.6 i (F35) (1996–2000)
OPEL VECTRA B Estate (J96) 1.6 i 16V (F35) (1996–2002)
OPEL VECTRA B Estate (J96) 1.8 i 16V (F35) (1996–2003)
OPEL VECTRA B Estate (J96) 2.0 DI 16V (F35) (1996–2000)
OPEL VECTRA B Estate (J96) 2.0 DTI 16V (F35) (1997–2003)
OPEL VECTRA B Estate (J96) 2.0 i (F35) (1996–2002)
OPEL VECTRA B Estate (J96) 2.0 i 16V (F35) (1996–2000)
OPEL VECTRA B Estate (J96) 2.2 DTI 16V (F35) (2000–2003)
OPEL VECTRA B Estate (J96) 2.2 i 16V (F35) (2000–2003)
OPEL VECTRA B Estate (J96) 2.5 i V6 (F35) (1996–2000)
OPEL VECTRA B Estate (J96) 2.6 i V6 (F35) (2000–2003)
OPEL VECTRA B Estate (J96) i 500 2.5 (F35) (1998–2000)
OPEL VECTRA B Hatchback (J96) 1.6 i (F68) (1995–2003)
OPEL VECTRA B Hatchback (J96) 1.6 i 16V (F68) (1995–2002)
OPEL VECTRA B Hatchback (J96) 1.7 TD (F68) (1995–1998)
OPEL VECTRA B Hatchback (J96) 1.8 i 16V (F68) (1995–2003)
OPEL VECTRA B Hatchback (J96) 2.0 DI 16V (F68) (1996–2000)
OPEL VECTRA B Hatchback (J96) 2.0 DTI 16V (F68) (1997–2003)
OPEL VECTRA B Hatchback (J96) 2.0 i (F68) (1995–2002)
OPEL VECTRA B Hatchback (J96) 2.0 i 16V (F68) (1995–2000)
OPEL VECTRA B Hatchback (J96) 2.2 DTI 16V (F68) (2000–2003)
OPEL VECTRA B Hatchback (J96) 2.2 i 16V (F68) (2000–2003)
OPEL VECTRA B Hatchback (J96) 2.5 (F68) (1999–2000)
OPEL VECTRA B Hatchback (J96) 2.5 i V6 (F68) (1995–2000)
OPEL VECTRA B Hatchback (J96) 2.6 i V6 (F68) (2000–2003)
REMSA 0390.10 fékbetétkészlet, első tengely vélemények
Ezt a terméket így is ismerheted: REMSA 0390.10 fékbetétkészlet, első tengely